+38 (067) 185-30-76

Шарма, Робин

Книги автора

Монах, який продав свій "Феррарі" 73.00 грн.

 

Робін Шарма (en. Robin Sharma) - канадський письменник, один з найвідоміших в Північній Америці фахівців з мотивації, лідерства та розвитку особистості, народився в 1965 році в Новій Шотландії (Канада).

Робін Шарма отримав ступінь доктора права, оскільки збирався стати адвокатом (і згодом став ним). Але, незважаючи на матеріальний достаток, який забезпечувала юридична практика, він поступово усвідомлював, що "в серці - порожнеча". Врешті-решт він залишив адвокатську практику і випустив свою першу книгу.

Об'єднавши західні технології досягнення успіху і максимальної працездатності зі східною мудрістю вдосконалення розуму, тіла і духу, він став допомагати іншим людям підвищити якість життя.

В даний час, крім письменницької діяльності, проводить семінари і читає лекції по всьому світу. Крім того, Робін Шарма є постійним учасником радіо-і телепрограм компаній "CBC" і "CBS", а його виступи опубліковані в таких відомих друкованих виданнях, як "USA Today", "National Post" і "The Globe and mail".

Активно займається створенням благодійної організації «Дитячий Фонд Робіна Шарми», що поставила перед собою мету допомогти дітям з бідних родин у досягненні своїх мрій.