+38 (067) 185-30-76

Галицько-Волинське Євангеліє XII ст..

Галицько-Волинське Євангеліє XII ст.
500.00 грн
Количество
Автор:
Наявність:є
Серія: Повертаємо в Україну культурну спадщину
Видавництво: Горобець
Рік видання: 2023
ISBN: 978-966-2377-75-0

Доставка і оплата

При замовленні від 800 грн - безкоштовна доставка по Києву.
  • Кур'єром у Києві: 70 грн.
  • Оплата при отриманні товару або через Приват Банк
Про книгу
Фото
Відгуки
Зараз ми дякуємо Богу та всім добрим людям за підтримку України у нашій війні супроти одвічного ворога – росії-московії, ворога, який упродовж століть намагався знищити нас не лише фізично, але позбавити права на нашу спадщину – культуру, мистецтво, церкву, писемність, мову – від періоду Руси.У цьому протиборстві ми захищаємо не лише свою землю, але й культуру, мову та історію.

Видання пам’ятки української писемности – Галицько-Волинського Євангелія кінця ХІІ століття у річищі проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» – це ще одне підтвердження відтоді не лише нашої мовної присутности, але й утвердження нашої тогочасної окремішности та ідентичности. Книга відображає високий рівень духовного й культурного життя предків українців – русинів, що жили майже 900 років тому на своїй Богом даній землі. Нехай це видання Святого Євангелія буде унікальним подарунком світовій культурі від нас – русинів-українців. Даруючи цю книгу, ми ніби передаємо тепле рукостискання всім тим, хто бажає і допомагає Україні звільнитися від російського агресора.

Євангеліє – це послання миру та любові людям від Бога через улюбленого Господа нашого Ісуса Христа. З такою гідністю й надалі хай Господь тримає та веде нас.

Видання є першою публікацією факсимільного типу пам’ятки української писемности – Галицько-Волинського Євангелія кінця ХІІ ст., що зберігається у фондовій колекції російської Державної Третьяковської галереї (К-5348). За структурою – це Євангеліє-апракос повний з доданим місяцесловом. Наукова частина містить історіографічне, мовно-орфографічне та мистецьке дослідження рукопису.

Пам’ятка є цінним джерелом для вивчення церковнослов’янської мови української редакції.

Немає коментарів

Тут Ви можете залишити свій коментар, відгук чи поставити запитання:
* - поля, які потрібно заповнити

Ваш коментар
Ім'я *
Email (не публікується)
Ваш коментар:
Введіть код з малюнка